E mbani mend bebin-diell te "Teletubbies", kështu duket ajo pas 21 vitesh (FOTO LAJM)

Seriali Teletubbies ka qenë një nga serialët më të dashur për fëmijë para shumë vitesh dhe me siguri të gjithë i kujtoni personazhet e tij, të cilët rrëmbyen menjëherë zemrat e fëmijëve , Tinky Winkyn, Dipsyn, Laa Laan dhe Po.

Një tjetër personazh shumë i dashur në këtë serial ishte ai i bebes-diell, që të bënte për vete me qeshjen e veçantë.

Personazhi i bebes është një vajzë britanike, e cila e ka zbuluar shumë vonë këtë fakt për publikun.

Teksa të gjithë aludonin se kush ishte bebi-diell, 22-vjeçarja Jessica Grace Smith i tregoi miqve të saj gjatë një loje se në të vërtetë ka qenë ajo bebja e ëmbël, ndërsa ata e inkurajuan ta tregojë këtë gjë publikisht.

Jessica u përzgjodh nga prodhuesi i Teletubbies, i cili kishte shkuar në spital për të kërkuar një buzëqeshje të ëmbël foshnje kur u përball me bukuroshen britanike.

22-vjeçarja, atëherë vetëm një foshnje, ishte në spital për t’u peshuar, por u përzgjodh për buzëqeshjen e ëmbël. Ajo u vendos para disa pasqyrës dhe kamerës dhe u bë një personazh shumë i dashur me buzëqeshjen që i dhuroi babait.

Jess Smith tha se:

Unë jam bebi-diell nga Teletubbies. Ka pasur shumë vajza që kanë pretenduar të jenë bebidiell, por vetëm unë e di historinë e vërtet. Unë jam njeri shumë i lumtur dhe gazmor".
Shtuar më 18/07/2019, ora 09:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori