E lë ish të dashurin pa një dhëmb në gojë
Pasi e la i dashuri për një femër tjetër, jë dentiste ia hoqi atij të gjithë dhëmbët në gojë.
Tani, i dashuri ka ngelur edhe pa të dashurën tjetër, e cila e la për shkak se nuk ka asnjë dhëmb në gojë.

Anna Mackowiak, 34 vjeç, mund të përballet me burgun pasi u hakmor ndaj 45 vjeçarit Marek Olszeweski, kur ai u drejtua për në klinikë për shkak të dhimbjeve në dhëmbë, pak ditë pasi e kishte lënë atë.

Ajo i dha një dozë të fortë me anestezi dhe ia hoqi të gjithë dhëmbët.Tani ajo mund të përballet me tre vite burg.

Kjo është një nga hakmarrjet më të dëgjuara ndonjëherë.
Shtuar më 28/04/2012, ora 17:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori