E harroi nëna në makinë për 8 orë, vdes foshnja 7-javëshe
Një foshnjë 7 javëshe është gjetur e pajetë brenda një makine, pasi nëna e tij e harroi brenda për rreth 8 orë.

Foshnja, indetiteti i së cilës nuk bëhet i ditur, është gjetur nga policia.

Anëtarët e familjes bënë denoncimin për zhdukjen e fëmijës por nuk ishin në dijeni që mamaja e tij e kishte vendosur në makinë.

Ngjarja ka ndodhur në Mary Esther, Florida dhe policia po heton mbi vdekjen e foshnjës. /albeu.com/
Shtuar më 06/07/2017, ora 16:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori