E frikshme, shoferin e zë gjumi futet përmes gabinës policore
Çuditë që ndodhin në komunikacion shpesh të bëjnë të ndjehesh njeri me fat.

Kjo video tregon momentin kur shoferi me veturë futet direkt në një pikë kontrolli policore, shkruajnë mediat e huaja, transmeton Indeksonline.

Për fat të mirë, në ato momente askush nuk ishte në kabinë dhe shoferi shpëtoi me pak lëndime.

Zyrtarët besojnë se në ato momente shoferin e ka zënë gjumi dhe e humbi kontrollin derisa ishte në timon. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2019, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori