E dini cilët janë 25 fshatrat më të bukur të Evropës? (FOTO-LAJM)

1 Roundstone, Irlandë
Këto janë disa nga fshatrat më të bukur në të gjithë botën me natyrën e mahnitshme dhe pamjte spektakolare. World Inside Pictures prezanton 25 fotografitë e fshatrave më të bukura që janë të vendosura në Evropë, shkruan portali albeu.com.

Ju mund të shihni një natyrë të mrekullueshme dhe arkitekturë vërtetë interesante që i japin një bukuri të vërtetë këtyre fshatrave. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 16:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori