E çuditshme! Si ka përfunduar kjo makinë në katin e dytë të ndërtesës (VIDEO)
Pëlqej
Çdo ditë mësojmë se aksidente të ndryshme kanë marrë jetë të pafajshme njerëzish.

Në Shqipëri kjo tashmë është kthyer në një rutinë dhe gati gati kjo çështje është bërë e pandjeshme edhe tek publiku.

Në videon e bashkëngjitur lajmit, do të shihni aksidentin më të çuditshëm që keni parë deri më sot.

Për rrethana të paditura një makinë ka përfunduarkatin e dytë të një ndërtesë të cilën e ka çarë dhe ka depërtuar deri në gjysmë. /albeu.com/

Shtuar më 16/01/2018, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori