E braktisur prej dekadash! Pamjet mahnitëse të kësaj shtëpie të paprekur nga njeriu (FOTO LAJM)

Pëlqej
Imazhet e frikshme tregojnë një shtëpi të braktisur të viteve 1940.

Fotot e shtëpisë që gjendet në Liege të Belgjikës, u morën nga fotografi Sacha Jung dhe duken sikur janë mbërthyer nga një makinë kohe, përcjell albeu.com.

Shtëpia është e mbuluar nga pluhuri dhe me vështirësi dallohen objektet brenda saj.

Tavanet janë të plasaritura dhe boja është e vjetëruar, një ujk i balsamosur qëndron në një pozicion të frikshëm, gjithcka duket si një pikturë e cuditshme e shekullit të kaluar. /albeu.com/

Shtuar më 14/11/2017, ora 10:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori