E bardhë dhe plot qime, krijesa misterioze frikëson rusët (VIDEO)
Një krijesë misterioze ka dalë në breg në lindje të Rusisë duke alarmuar jo pak banorët.

Në videon e publikuar në rrjetet sociale do të shikoni “përbindëshin e detit” i cili duket se është i mbuluar me qime.

Vendasit kanë dështuar të identifikojnë krijesën e çuditshme dhe u bëjnë thirrje shkencëtarëve për të studiuar këtë rast.
Shtuar më 15/08/2018, ora 15:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori