Dyluftim mes qenit dhe gjelit, pamje që ju shkrijë së qeshuri (VIDEO)
Një video qesharake është filmuar nga i zoti i një shtëpie në Brazil, i cili pa një duel mes qenit dhe gjelit të tij.

Të pranishmit u argëtuan ndërsa shihnin dyluftimin interesant, përcjell albeu.com.

Qeni iu hodh me katër këmbët gjelit ndërsda ai me shpejtësinë e erës ngriti dy këmbët e tij për tu mbrojtur.

Në një moment qeni lodhet dhe largohet nga gjeli, por ky i fundit nuk do ta lërë me aq dhe e ndjek nga pas nëpër oborr për tu hakmarrë. /albeu.com/


Shtuar më 19/09/2017, ora 09:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori