Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Dy vajza në Spanjë kapen për flokësh në aeroport (VIDEO)
Një pasagjere që sulmoi një burrë në fluturimin Ryanair është filmuar duke dhunuar një grua në aeroportin spanjoll, “Alicante”.

Kur u kap në aeroport nga policia, u lirua por nuk qëndroi pa shkaktuar rrëmujë.

Pas kësaj, ajo shfaqet e shtrirë në dysheme duke u kapur për flokësh me një vajzë tjetër.

Vajza me të verdha është në gjendje të dehur. Përleshja mes tyre doli jashtë kontrolli pasi filluan të goditeshin rëndë derisa kalimtarët iu afruan për ti ndarë.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për të kërkuar vajzat, ndërsa nuk është raportuar ndonjë incident serioz. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori