Duket vajzë e re, por sa vjeçe është kjo prezantuese? (FOTO LAJM)

Ajo është 58 vjeçe por në pamje të parë askush nuk ia jep këtë moshë.

Carol Vorderman është prezantuese dhe sëfundmi është fotografuar me një veshje që krahas lëkurës dhe formave trupore e tregon të paktën 20 vjeçe më të re.

Në galerinë e mësipërme mund të shikoni disa foto të sajat dhe mendoni nëse realisht duket për moshën që ka. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2019, ora 17:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori