Duket si një fotografi e thjeshtë, por brenda ka një të vërtetë të frikshme
Kur e sheh për herë të parë, në këtë foto nuk duket asgjë e veçantë, thjesht është një pjesë toke e mbuluar me gjethe.

Megjithatë, një grua e quajtur Helen ka publikuar në Tëitter një foto, të cilën e ka shkrepur në Amerikën e Veriut.

Është e pamundur të dalloni se aty fshihet një gjarpër helmues, i cili ka të njëjtat ngjyra me gjethet.

Pra, është pothuajse e pamundur për ta parë me sy të lirë.Ama në fakt gjapri konsiderohet si një nga më të rrezikshmit dhe pickimi i tij mund të vrasë edhe një elefant. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2019, ora 21:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori