Dorashka Michael Jackson shitet për 200 mijë dollarë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një nga dorashkat legjendës Michael Jackson është shitur në ankand për rreth 200 mijë dollarë. Dorashka e zbukuruar me kristale Swarovski është shitur më shtrenjtë se një tjetër dorashkë e këngëtarit, me ngjyrë të bardhë, e shitur në Las Vegas për 192 mijë dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 21/12/2012, ora 13:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit