Donte t’i konsumonte mishin, burri filmohet duke pjekur qenin të gjallë (FOTO LAJM)

Një burrë është kapur duke pjekur të gjallë një qen pasi mendonte që ta konsumonte më vonë.

Akti i tij makabër është filmuar nga një prej kolegeve të tij, i cili më vonë ua ka shpërndarë miqve të tij në rrjetet sociale.

Asaj, burri më vonë i tregoi mbetjet e qenve, të cilat ishin copëtuar prej tij.

Në video, e cila nuk është publikuar për shkak të pamjeve të rënda, bëhet e ditur se punëtori i fabrikës mbajti qenin mbi një zjarr me një varg rreth qafës së tij.

Qeni po “luftonte” dhe “bërtiste” në fillim, por mbeti i palëvizshëm në fund. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2017, ora 22:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori