Dje mallkonte elektoratin që nuk e votonte, sot shëron sëmundjet e seksit me hashash (VIDEO)
Hasbi Kasaj është rikthyer sërish në qëndër të vëmendjes të medias për shkak të “perlave” të cilat me shumë qetësi i trasmeton tek njerëzit.

Kësaj here bëhet fjalë për një intervistë ku Kasaj flet për seksin se çfarë duhet të bëjë çifti që të kryejë marrëdhënie seksuale, video e publikuara nga çmendina dublim.

Dhe sipas tij zgjidhja e duhur është që femrat të konsumojnë hashash pasi kjo i ndihmon ato të “ndizen”.

Por kjo nuk është “perla” e vetme e Hasbi Kasaj.

Në zgjedhjet e vitit 2001, ai ishte kandidat për deputet në Këlcyrë dhe teksa ishte ftuar në televizion për të shpalosur programin, ka bërë një urim special atyre zgjedhësve që nuk do ta votonin.

“U daltë kanceri mu në grykë dhe vdekshin të tërë nesër”!.

Ky është padyshim një urim që nuk harrohet lehtë, ndoshta i menduar në ndërgjegjen e çdo politikani, Hazbi Kasaj e ka gjetur guximin për t’a thënë publikisht./albeu.com/
Shtuar më 03/01/2017, ora 15:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori