Djaloshi me barkun gjigant (VIDEO)
Përmes kësaj video do të shikoni një fëmijë që ishte në telashe me barkun e fryrë në përmasa ekstreme, ndërsa mjekët që po i bëjnë kontrolle, nuk po ia dalin ta diagsnostifikojnë shkaktarët e gjendjes së tij. Video mendohet se është realizuar në provincën Guangxi të Kinës, shihet një djaloshi Honghong duke ecur me vështirësi shkaku i barkut gjigant që besohet të jetë si pasojë e një kanceri në mëlçi.

Familjarët e gjashtëvjeçarit, kanë menduar se ai është i plotë shkaku i apetitit të shtuar, por fryrja e madhe, ka bërë që ata ta dërgojnë për tretman mjekësorë.

Mirëpo, për gjendjen që i është paraqitur para katër vitesh këtij fëmijë, ende nuk është dhënë asnjë rezultat konkret. Prindërit e Honghong kanë shpenzuar afro 100 mijë euro, dhe nuk do të ndalen derisa të shërojnë të birin. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2016, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori