Djali gjen të dashurën duke i vjedhur sper*ën pas marrëdhënies (FOTO LAJM)

Një i ri i shqetësuar ka bërë një pyetje të çuditshme në Reddit duke i çuditur jo pak ndjekësit. Personi shprehet i shqetësuar sepse e dashura e tij ka dashur që të përdorë spermën e tij pasi kishin kryer marrëdhënie seksuale.

"Pasi bënë marrëdhënie, unë hoqa prezervativin dhe shkova në tualet, kur u ktheva gjej të dashurën që po përpiqej të fuste ne vaginë mbetje të spermës time në prezervativ. Kjo më shqetësoi shumë pasi nuk dija çfarë qëllimi kishte. Ajo që dua të di është: 1)A është kjo e ligjshme? 2)Ccfarë ndodh nëse ajo mbetet shtatzanë? 3)Unë nuk jam dakord që ajo të mbesë shtatzanë dhe çfarë ndryshimesh sjell kjo nëse ajo mbetet? 5)Ccfarë detyrimesh kam unë nëse ajombetet shtazënë", pyet djali i shqetësuar në Reddit duke marrë jo pak komente tallëse, ndërsa një pjesë e mirë e këshillon si të sillet në një rast të tillë. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2019, ora 15:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori