Djali fotografon momentet e fundit të jetës së prindërve (FOTO LAJM)

Fotografitë ishin realizuar nga viti 1997 deri në vitin 2007 në serinë e fotografive të nënës dhe të atit.

Ka qindra fotografi të çiftit që publiku nuk i ka parë kurrë.

Secila prej tyre është zhvilluar në shtëpinë e prindërve të tij në Oksford dhe u realizua në ngjyra bardh e zi, që fokusi të jetë tërësisht në marrëdhënien e tyre jetësore.

Ata kaluan shumë kohë në kopsht, prandaj shihet si sfondi kryesor i fotografive.
Shtuar më 08/04/2019, ora 16:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori