Djali bën parashikime të frikshme, çfarë do të ndodhë në 12 vitet që vijnë (VIDEO)
Noah është një i ri që pretendon se ka udhëtar në kohë dhe pretendon se ka informacione të që mund të jenë shumë të rëndësishme sot për njerëzit.

Ai ka fituar shikueshmëri në të gjithë botën pas publikimit të videos më poshtë, në të cilën ai bën zbulesa për të ardhmen, që ai e konsideron të rëndësishme për t’u transmetuar njerëzve sot.

Brenda asaj që ka zbuluar, ka parashikime të mira dhe të tjera më shqetësuese që mund të konsiderohen negative. Diçka që godet në video është fakti që ata e vendosin të riun në një makinë të së vërtetës dhe pasi ka riafirmuar atë që ai kishte thënë, testi përsërit se ai po thotë të vërtetën.

Videoja e botuar me makinën e së vërtetës u publikua javë më parë dhe tashmë ka marrë mbi 800.000 shikime. Edhe në të tjerat në të cilat shfaqet i riu, disa të publikuara nga i njëjti kanal, kanë pasur një audiencë mbresëlënëse.

Për sigurinë e tij, Noah i është mbuluar fytyra, fshehur mosha dhe mbiemri. Video nis kur të riut i kërkohet të tregojë disa nga ngjarjet kryesore të së ardhmes. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2018, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori