Djali bëhet viral pas shenjës që bëri përballë kamerës së Google Street View

Duhet thënë se kudo rreth botës makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket, të cuditshmet dhe kështu ka ndodhur edhe me këtë djalosh.

Ai ka bërë me dorë shenjën që botërisht njihet si "Ok" por kjo ka shkaktuar debat te shumë fansa që në fakt e kanë konsideruar si shenjën e nazizmit shkruan albeu.com.

Ama shumica e komentuese bien dakord se ky djalë ka bërë një gjest interesant dhe ka bërë mire që ka përshëndetur botën në këtë lloj mënyre.

Fundja pse jo? /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 23:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori