Dita më e lumtur, por këto foto dëshmojnë momentet më të tmershme në dasma (FOTO LAJM)

Ndodh ndonjëherë që dita më e lumtur e jetës të përfundojë si mos më keq. Të tilla janë edhe rastet e këtyre dasmave.

Çiftet e të ftuarit në situatasikletshme dhe gjithmonë një paparac që kap momentin perfekt.

Në fotot e mëposhtme do të shihni situata vërtetë të çuditshme.

Shtuar më 29/06/2020, ora 21:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori