Dita e parë dhe e fundit e shkollës përmes fotografive (FOTO LAJM)

Dita e parë dhe e fundit e shkollës janë dy ditë shumë të rëndësishme në jetën e njeriut.

Të gjithë mundohemi të ruajmë me fanatizëm kujtime nga këto ditë të shënuara.

Shfetoni galerinë për të parë kujtime që tregojnë një listë të studentëve në ditën e parë dhe të fundit të shkollës./albeu.com/
Shtuar më 02/09/2016, ora 10:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori