Dita e martesës, qeshni pak me këtë fotografi (VIDEO)
I përqëndruar tek çifti, të gëzuar pas i kanë thënë po njëri-tjetrit, fotografi ecen pas duke shkrepur aparatin e tij disa herë për të mos humbur asnjë foto nga ky moment i rendesishem për të sapomartuarit.

Por në fund të korridorit të kishës nuk ka më hapësirë për të ecur, dhe fotografi përfundon duke bërë një banjo të mire. E rendesishme eshte që fotot e shkrepura të mos jene demtuar se pastaj do ta kete punën keq me çiftin. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2013, ora 12:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori