Dimri i mori çizmet me vete, këto këpucë janë për pranverën
Janë këpucë të stilit mashkullor, por prej disa sezonesh këpucët">këpucët me lidhëse, që ndryshe quhen dhe “frenchie”, janë moda e femrës së kësaj pranvere dhe vazhdojnë të propozohen dhe në koleksione të reja në shumë variante.

Janë shpëtimtaret e ndërrimit të stinëve, dhe mund të vishen si në zyrë dhe në mbrëmje për çdo moment të ditës, me kombinimin e duhur.

Këpucët">Këpucët me lidhëse kombinohen mjaft mirë me veshjet femërore, me xhinse, pantallona të ngushta dhe me funde të çdo gjatësie.
Shtuar më 07/04/2018, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori