Dhjetë tualetet publike më të bukura në botë (FOTO-LAJM)

Në botë edhe banjat publike ndërtohen duke pas një modeli të qartë arkitekturor. Këtë gjë e tregojnë edhe këto dhjetë tualete më të bukura publike, të zgjedhura nga e gjithë bota që kanë një dizajnë fantastik, të sofistikuar dhe funksional. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 12:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori