Dhelpra i kafshon gishtin bebit 5 javėsh (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė ngjarje e pazakontė e ndodhur nė Bromley tė Londrės ka terrorizuar tė gjithė banorėt e kėsaj lagjeje.

Daily Mail shkruan se njė dhelpėr ka kafshuar njė bebe tė vogėl vetėm pesė javėsh, nė shtėpinė e tij.

Nėna 28 vjeēarja e vogėlushit Denny Dolan ėshtė tmerruar kur ka parė fėmijėn e saj tė mbuluar me gjak dhe dhelprėn shumė pranė tij.

Ajo ėshtė pėrpjekur tė shkėpusė dhelprėn nga bebi dhe ka lajmėruar menjėherė ambulancėn.

Bebi ka humbur njė gisht, por nuk ėshtė nė rrezik pė jetėn.

SHihni mė sipėr fotogalerinė. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2013, ora 13:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.