Detyroi Trumpin të ulej në tavolinë, 10 fakte të çuditshme rreth Kim Jong-un (FOTO LAJM)

10. Nëse Kim Jong-un do të humbte peshë, do të dukej kështu.
Pëlqej
Nuk ka shumë informacione rreth diktatorit më të ri të botës. Ai nuk flet shumë rreth jetës së tij personale dhe as s’mund të gjesh shumë gjëra në biografinë e tij zyrtare.

Mundësia e vetme që të gjeni diçka rreth këtij njeriu është të lexoni atë çfarë gazetarët shkruajnë ose të lexoni raportet nga inteligjenca Jug Koreane.

Ne kemi gjetur disa fakte interesante rreth politikanit më të paparashikueshëm të historisë moderne. Ndoshta nuk është edhe aq i frikshëm ky njeri?
Shtuar më 13/06/2018, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori