Dështimi i madh i iPhone i ndodhi në prezantimin live (VIDEO)
Pëlqej
Kompania “Apple” ka prezantuar zyrtarisht modelin e ri të shumëpritur dhe të shumëpërfolur të iPhone, “iPhone X

Phone X është telefoni i mençur i Apple.

Një ndër vecoritë e kësaj serie është hapja e telefonit me anë të fytyrës, përcjell albeu.com.

Gjatë prezantimit të djeshëm kreu i programevë në Apple, Craig Federighi ishte në skenë dhe donte të tregonte se si mund të hapet fare lehtë telefoni duke i treguar fytyrën.

Zëvëndës drejtori i Apple, nuk arriti të hapë telefonin në prezantimin live para miliona ndjekësve.

Më pas ai e pranoi “humbjen” dhe përdori planin B, me rrëshkitje nga poshtë lart me gisht, që funksionoi menjëherë. /albeu.com/


Shtuar më 13/09/2017, ora 11:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori