Derri sulmon politikanin e “Lega Nord” në Itali
Sekretari i “Lega Nord” në Itali Matteo Salvini ka vizituar një kamp rom në periferi të Milanos.

Ai vuri re një derr të egër të madh, i cili po ushqehej pranë një kapanoni të mbushur me bar.

Duke parë këtë situatë zbavitëse, politikani kërkoi nga shoku i partisë Alesandro Morelli që ti bënte një fotografi me derrin.

Mirëpo, derri i është sulur menjëherë politikanit dhe kjo ishte një sklenë vërtetë zbavitëse./albeu.com/
Shtuar më 02/04/2015, ora 23:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori