Demi prish fotografitë e dasmës (FOTO-LAJM)

Këto momente kujtohen gjithmonë. Rebecca dhe Brian Pepper kishin vetëm pak minuta që kishin thënë “po”, kur duke realizuar një shërbim fotogradik u përballën me një mysafir të pazakontë. Teksa ndodheshin në mesin e një fushe të madhe për tu fotografuar, një dem u shfaq pranë tyre.

Fillimisht çifti nuk e prishi terezinë, deri në momentin kur demi si i tërbuar u sul drejt nuses, madje gati sa nuk këputi edhe pjesë nga fustani i saj. Por në këto kushte Brian, i detyruar për të shpëtuar të shoqen u sul drejt kafshës për ta larguar, dhe arriti që ta bëjë një gjë të tillë. Më tej çifti realizoi disa fotografi, por jo me entuziazmin e fillimit. /albeu.com/

Shtuar më 29/09/2014, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori