Del në treg super rezidenca mes shkëmbinjve (FOTO LAJM)

Një rezidencë në zonën e Uellsit e mbuluar nga shkëmbinj të thepisur dhe e vendosur në mes të tyre është në shitje për 3.2 milionë dollarë.

Shtëpia me 11 dhoma gjumi Waterwynch ka një atmosferë të qetë me pamje nga plazhet me rërë në bregdetin e Pembrokeshire dhe është lënë jashtë për tërheqje luksoze të familjes që nga viti 2013.

Prona, e cila është 3 km nga qyteti bregdetar i Tenby, gjithashtu është vendosur në mes 26 hektarësh kopshte dhe ka mbi tre kate me secilën nga dhomat kryesore të rregulluara për të përfituar nga pikëpamjet e detit.

Banesa ka plot 11 dhoma gjumi dhe secila prej tyre ka edhe një ambient ku të ftuarit mund të bëjnë dushin.
Shtuar më 07/11/2019, ora 15:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori