Del në shitje letra e fundit e Hitlerit
Letra e fundit e liderit nazist, Hitlerit ka dal në shitje.

Mesazhi i fundit i Hitlerit para se të ndërronte në jetë ka dal në ankand dhe çmimi fillestar është 70.000 dollarë.

"Do të qëndroj në Berlin për të marrë pjesë në mënyrë të ndershme në betejën vendimtare për Gjermaninë dhe për të vendosur nëj shembull të mirë për të gjithë ata që kanë mbetur. Unë besojë se në këtë mënyrë do t’i jap Gjermanisë një shërbim të mirë.", kishte shkruar në letrën e tij të fundit ish-lideri gjerman.

Kjo letër do të dal në shitje në ShBA, në Maryland. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2019, ora 16:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori