Del në ankand Shelby Cobra 239,vetura e vetme origjinale
Pëlqej
Është prodhuar gjysmë shekulli më parë , por ky Shelby Cobra është kaq i mirëmbajtur.

Megjithëse i është nënshtruar disa riparimeve, modeli 239 i ka të gjitha pjesët origjinale dhe nuk i është ndryshuar aspak forma dhe është krejt origjinal.

Vetura e vjetër që konsiderohet si më origjinalja ndonjëherë, pritet të dalë në ankand brenda dy muajve, por nuk bëhet i ditur çmimi fillestar.

Duke pasur parasysh se sa e rrallë është, si dhe veçantitë tjera, pritet që për këtë Shelby Cobra të jepen shuma të mëdha parash.
/albeu.com/
Shtuar më 18/06/2017, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori