Dëgjonin zhurma të çuditshme nga muri, nuk u besojnë syve çfarë gjejnë brenda (VIDEO)
Një familje britanike dëgjonte vazhdimisht zhurma të çuditshme prej murit të dhomës së ndjenjes.

Pasi nuk po kuptonin se çfarë po ndodhte ata vendosen të hapnin murin duke gjetur brenda një numër të madh grerëzash si edhe shtëpinë e tyre.

Kishin qenë pikërisht grerëzat që kishin krijuar një zhurmë aq të madhe.

Gjallesat u hoqen me kujdes nga vendi i tyre duke i dërguar diku tjetër ku edhe nuk rrezikonin dhe shqetësonin askënd. /albeu.com/
Shtuar më 02/05/2019, ora 11:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori