Defekti, avioni përfundon në ujë (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Një avion i vogël bëri një ulje emergjentë në ujë rreth 200 metra nga bregu. Dy personat që ndodheshin në bord mbetën të plagosur, por pa pasoja serioze.

Avioni i vogël ishte ngritur nga Acqui Terme, dhe kishte kryer monovrën për shkak të problemeve me motorin. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori