Dashuria e vërtetë prindërore, shikoni si pula mbron të vegjlit e saj nga shiu
Nënat bëjnë gjithçka për fëmijët e tyre dhe dashuria e saj nuk ka fund. Por kjo nuk ndodh vetëm për njerëzit, por edhe për kafshët.

Kjo video e tregon mësë mirë se kujdesi i nënës për fëmijët është maksimal, edhe kur bëhet fjalë për kafshët.

video tregohet një pulë, e cila me krahët e saj të shndërruar në "çadër" ka mbuluar të vegjlit për ti mbrojtur nga shiu dhe stuhia.
Shtuar më 05/09/2018, ora 23:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori