Rrjeti forcon misterin, personi që doli në publik nuk ishte Kim jong-Un (FOTO LAJM)

Kim Jong-Un është i parashikueshëm, aq sa ka bërë lëmsh të gjithë botën. Së fundmi, mediat e huaja kanë publikuar pamje, ku ai shfaqet bashkë me sozinë e tij.

Madje ato pretedojnë se Kim shëtit gjithmonë me sozitë e tij, për të shmangur ndonjë atentat të mundshëm.

Këto pamje janë filmuar që në 28 korrik të vitit 2017">2017 dhe besohet se ky person përdoret nga diktatori I Koresë së Veriut në dalje të ndryshme publike. Që nga veshja, gjatësia, forma e kokës dhe gjithçka tjetër, ata duken njësoj.
Shtuar më 07/05/2020, ora 14:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori