Çudira moderne, nëna gjen fëmijën duke bërë detyrat me ndihmën e Alexës
Një mama është habitur kur ka shkuar në dhomën e të birit dhe ka gjetur këtë të fundit të ënte detyrat me ndihmën e Alexax.

Alexa është një sistem i inteligjencës artificiale që përdoret nga Android.

Ajo është habitur nga inteligjenca e të birit, por i ka thënë se një gjë e tillë është e ndaluar.

Fëmijët ditëve të sotme janë gjithnjë e më shumë të ndikuar nga teknologjia. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2019, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori