Çnjerëzore, pronari tërheq zvarrë qentë me makinë (VIDEO)
Një pronar ka shkaktuar një reagim të ashpër në media pasi u kap duke zvarritur dy qentë e tij pas makinës së tij në një rrugë në Kinë, përcjell albeu.com.

Dy qentë, një dhe dy vjeç, u detyruan të ecnin me automjetin. Njëri prej tyre u pa i shtrirë në tokë kur makina ndaloi.

Pasi video e incidentit u bë e njohur, pronari i qenve i tha një gazete lokale se ai po i stërviste për një garë të ardhshme, shkruan albeu.com.

Ndërsa u pyetën për komentet negative në internet, ai tha: "Unë mund të kuptoj emocionin e përdoruesve të internetit, por ata kanë gjykimin e tyre dhe duhet të kuptojnë se çfarë ishte e vërteta".

Pronari shpjegoi se normalisht ai trajnon qentë duke i lënë ata të kandidojë në treadmills. /albeu.com/

Shtuar më 19/09/2017, ora 13:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori