Çifti më i çuditshëm në Paris (FOTO-LAJM)

Një çift i çuditshëm në rrugët e Parisit. Ky qen dhe kjo patë, janë miqtë të cilët kanë tërhequr vëmendjen e kalimtarëve në rrugët e qytetit francez.

Ata që i kanë fotografuar janë disa përdorues të web-community Reddit që i kanë fotografuar në momente të ndryshme të kryeqytetin francez. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 11:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori