Çfarë telefoni përdor Bill Gates, Android apo iOS? (VIDEO)
Çfarë telefoni ka zgjedhur, Android apo iOS?

Edhe pse ishin shokë dhe rival me Steve Jobs, Bill Gates ka vendosur që të zgjedhë telefon të ndryshëm nga ata që prodhon kompania e tij Microsoft dhe Apple.

Ai për telefon të ri ka zgjedhur pajisje me sistem operativ Android.

Gates këtë e shpalosi në një emision televiziv ku deklaroi se konkurrenca në këtë industri është e jashtëzakonshme.

Nuk dihet se çfarë pajisje telefonike përdorë ai, por mendohet të jetë ndonjëri nga modelet e fundit nga Samsung.

Shtuar më 26/09/2017, ora 17:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori