Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Çfarë bën kjo lopë në mes të detit?! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Turistët që kanë kaluar mes ishujve që ndajnë Greqinë dhe Turqinë kanë hapur në një situatë krejt të pazakontë, kur përballë tyre është shfaqur një lopë e ngordhur që qendronte mbi ujë.

Nuk dihen rrethanat se si kafsha e ngorshur ka arritur deri në atë zonë, disa milje larg bregut, megjithatë autoritetet lokale dyshojnë se ajo është hedhur nga ndonjë anije transporti pasi të ketë ngordhur në kuvertë. /albeu.com/

Shtuar më 19/05/2018, ora 14:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori