Pandat mahnisin turistët në kopshtin zoologjik (VIDEO)
Pandat janë kafshët ndër më unike që ekzistojnë.

Ngjyra dhe forma e tyre i bëjnë ato kafshë tërheqëse dhe të këndshme.

Por çfarë bëjnë pandatkopshtin zoologjik?

Do të kënaqeni duke shikuar teksa vrapojnë rrotullohen, luajnë. Sjellja e tyre do t’ju bëjë t’i doni edhe më shumë.

Shtuar më 04/10/2017, ora 17:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori