Ceremonite e diplomimit po vijnë, disa ide si të ruani kujtimet perfekte (FOTO LAJM)

Sezonet janë drejt fundit dhe me shume mundësi studentët po mendojnë se si do duken ditën e diplomimit.

Për ditën e ceremonisë së diplomimit ju duhet thjesht një smartphone dhe një shoqe/shok i/e duruar që t’ju rrijë pas për disa orë.

Disa ide fotosh – që të mos përfundoni si gjithë të tjerët duke hedhur kapelen në ajër – i gjeni në vijim.

Shtuar më 27/02/2020, ora 14:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori