"Burri më i fortë në botë" tregon se si humbi 40 kilogramë
Eddie Hall, i njohur për fitimin e çmimit si Njeriu më i Fuqishëm në Botë në vitin 2017, ka treguar sekretet për humbjen e peshës.

Duke shkruar në librin e tij “Strongman: My Story”, Eddie deklaroi se “gjëja e vetme pozitive nga 2002-ta ishte të ushtruarit në palestër”, transmeton lajmi.net.

Eddie u fut në palestër dhe humbi 40 kilogramë përgjatë aktivitetit.

Më parë, ai zbuloi se si ai përfundoi pesë seanca kardio në javë, të cilat përfshinin boksin, çiklizmin dhe notin.

Dieta e duhur më ka ndihmuar shumë, duke hequr dorë nga karbohidratet plotësisht”, deklaroi ai për Express.co.uk

Tutje, Hall bëri të ditur se dieta e tij përfshin sasi të larta proteinash
Shtuar më 16/07/2019, ora 15:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori