Bukuria e kësaj vajzë është mallkim, kërkohet një djalë t'i afrohet (FOTO LAJM)

Një vajzë, e cila pranon se ka qenë e pafat në dashuri, thotë se nuk mund të gjejë një të dashur pasi është shumë e bukur.

Cherelle Neille, 26 vjeçe, nga Manchester, Angli, thotë se bukuria e saj është një mallkim, pasi kandidatët potencialë për të dashur e shohin atë vetëm si bukuroshe për ta mbajtur në krah dhe për të shitur mend para shokëve të tyre.

Sipas saj, vajzat e thjeshta e kanë shumë të lehtë të gjejnë një të dashur e të kenë një lidhje të suksesshme.

Cherelle thotë pamja e saj i frikëson meshkujt, të cilët në shumicën e rasteve mendojnë se ajo nuk do ja hidhte kurrë sytë.Shtuar më 04/11/2018, ora 12:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori