Bufi me sy të verdhë, dhuron spektakël në dëborë (FOTO LAJM)

Këto imazhe mahnitëse kapin momentin e një buf në dëborë, i cili duket sikur po luan një lojë të fshehtë dhe po kërkon të fshihet pas krahëve të tij.

Bufi u kap në kamera me sy të verdhë duke u fshehur pas krahëve të tij ndërsa fluturon në qiell, përcjell albeu.com.

Megjithatë, shpendi hap përsëri krahët dhe jep një shfaqje spektakolare në qiell.

Imazhi u mor nga mjekia Sue Dougherty nga Bend, Oregon. /albeu.com/

Shtuar më 24/10/2017, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori