Britani, policët shkruajnë kot (VIDEO)
Televizioni britanik Sky në emisionin e mëngjes Soccer AM ka publikuar një video e cila ka bërë të qeshin gjithë kombin. Një polic i zënë tregoi sesi ai dhe kolegët e tij janë gjithmonë në punë, dhe duket se ndonjëherë nuk kanë kohë të shohin nëse kompjuteri është në rregull.

video shihet fare qartë se kompjuteri i policit është i mbyllur, ndërsa ai vazjdon të shkruaj kot.


Shikoni Videon:

Shtuar më 07/03/2011, ora 17:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori