Brenda shtëpisë luksoze të Ivanka Trump (FOTO LAJM)

Janë bërë rreth tre muaj që kur Ivanka Trump dhe familja e saj janë shpërngulur në shtëpinë e tyre të re në Uashington.

Me këtë rast, shtëpia është rinovuar tërësisht.

Vila me gjashtë dhoma gjumi e cila është shumë afër asaj të familjes Obama, ishte blerë në dhjetorin e kaluar dhe Ivanka dhe Jared Kushner e kanë marrë me qira. /albeu.com/

Shtuar më 28/03/2017, ora 19:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori