Brenda nëndetëses bërthamore më të madhe në botë dhe nuk i përket SHBA (FOTO LAJM)

Nëndetësja “Dmitry Donskoy”, më e madhja në botë. Ajo është ende aktive dhe për çudi nuk është amerikane siç mund ta shihni nga emri, por ruse.

Për më tepër ndiqni galerinë e mësipërme.
Shtuar më 16/08/2019, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori